Помогите пожалйуста! 1) Укажіть катети прямокутного трикутника MNK, у якого кутN=90* 2)У чотирикутнику описаному навколо кола сума двох протилежних сторін =20 см . Знайдіть периметр цього чотирикутника!!
- 20.06.2018 19:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)
катеты NK ; NM
гипотенуза MK - напротив угла N=90
2)
описанный четырехугольник
стороны a,b,c,d
a+c=b+d
сума двох протилежних сторін =20 см
a+c=20
b+d=20
периметр Р =a+b+c+d=20+20 =40 см
- 21.06.2018 18:34