Помогите пожайлуста)))
Діагоналі паралелограма дорівнюють 27см і 31см, а сторони відносяться як 1 до 2. Знайти периметр паралелограма.
- 03.09.2017 04:56
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сумма квадратов диагоналей = сумме квадратов всех сторон
d1 в квадрате х d2 в квадрате = 2 ( а в квадрате + b в квадрате)
а : b = 1 : 2, b = 2a
961 + 729 = 2 (4 х а в квадрате + а в квадрате)
1690 = 10 х а в квадрате
а = 13
b = 26
P = 2 x (13+26) = 78
- 04.09.2017 07:10