Помогите! Знайдіть площу прямокутної трапеції, гострий кут якої дорівнює 30, а більша бічна сторона- 8 см, якщо в цю трапецію можна вписати коло.
- 08.04.2017 08:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трапеція АВСД, кут А=кутВ=90, кут Д=30, СД=8
Проводимо висоту СН на АД, СН = 1/2 СД - лежить проти кута 30 =8/2=4 = АВ
Коло можна вписати у трапецію, коли сума бічних сторін=сумі основ
АВ+СД=АД+ВС=4+8=12
Площа = (ВС+АД)/2 х СН = (4+8) /2 х 4 =24
- 09.04.2017 02:22