Чотирикутник АВСD описаний навколо кола.
AB=12см.
ВC=8 см.
CD=18 см.
Знайти довжину сторони AD.
- 19.08.2017 12:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо в чотирикутнику суми довжин протилежних сторін рівні, то в нього можна вписати коло.
АВ+СД=ВС+АД
12+18 = 8+АД
АД = 22
- 20.08.2017 13:45