З точки до прямої проведено дві похилі, довжини яких дорівнюють13 см і 15 см.Знайдіть відстань від точки до прямої, якщо різниця проекцій похилих на цю пряму дорівнює 4см.
Діагональ рівнобічної трапеції перпендикулярна до бічної сторони і утворює з основною трапеції кут а.Знайдіть висоту трапеції, якщо радіус кола, описаного навколо трапеції, дорівнює R.
- 03.02.2017 00:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) по умові, різниця проекцій похилу на цю пряму дорівнює 4см. Тоді кут між похилими по теоремі косинусів cosb= (13^2+15^2-4^2) / (2*13*15) = 63/65 ; sinb = ?(1-cos^b)=?(1-(63/65)^2)=16/65 Відстань від крапки до прямої по формулі h=13*15*sinb / 4=(13*15*16/65)/ 4= 12 см відповідь 12 см
- 04.02.2017 11:09