Помогите пожалуйстааа!!!осевое сечение конуса прямоугольный треугольник с гипотенузой 8 см.Найдите объем конуса
- 21.07.2017 21:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Об’єм конуса V = 1/3πR2H.
Треба знайти радіус і висоту конуса. Катети трикутника - це твірні конуса, а гіпотенуза - діаметр основи конуса, тому радіус основи конуса 8см: 2 = 4см. Для прямокутного трикутника використаємо теорему Піфагора: с2= а2 +а2 = 2·а2, так як катети рівні, а = с/√2 = 8/√2 = 4√2 см. Тоді висота конуса буде 4(см) (корінь квадратний із квадрату твірної – квадрат радіуса)
V = 1|3 π 42 4 =64|3 π (см3).
Відповідь: 64|3 ·π см3
- 23.07.2017 06:49