Чи подібні трикутники АВС і А1В1С1,якщо відомо,що АВ =0,8дм ,ВС=12 см, АС= 1,6 дм, А1В1=1дм, В1С1=0,15м,А1С1=20см.
- 24.07.2017 21:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
нехай АВС і А1В1С1 - подібні, тоді повинно виконуватись АВ/АА1В1= ВС/В1С1=СА/С1А1=к
АВ=0,8дм=8см А1В1=1дм=10см
ВС=12см В1С1=,015м=15см
СА= 16см С1А1=20см
знайдемо коэффіціент подібності
8 / 10 =12 / 15 = 16 / 20
4 / 5 = 4 / 5 =4 / 5 =к
трикутники подібні
- 25.07.2017 03:18