Сторони правильних шестикутників відносяться як 3:5, а S меншого з них 72 см2. Знайти S більшого шестикутника.
- 11.07.2018 16:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)нехай сторона першого шестикутника а1=3х, другого а2=5х
S=6a^2 / 4tg(360/2*6) S=6a^2 / 4tg30
S1=72cm^2 S1/S2 =(3x)^2 /(5x)^2 =9/25
S2 =25*S1 /9 S2=200cm^2
- 12.07.2018 05:49