1)якщо катет прямокутного трикутника дорівнює 8см,а прилеглий до нього кут дорівнює 30градусів,то гіпотенузу можна знайти так:____________,а други катет- так:__________
2)кщо DF-висота прмокутного трикутника з гіпотенузою AB,то трикутники_______подібні
3)якщо гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 6см,а один із катетів -3см,то проекцією цього катета на гіпотенузу можна знайти так:__________
4)якщо проекція катетів на гіпотенузу дорівнюють 8см і 4см,то висоту,проведену до гіпотенузи ,можна знайти так:_____________
5)якщо сторони прямокутного трикутника дорівнюють 14см,50см і 48 см,торадіус кола ,списаного навколо тракутника ,знаходять так:____________; а радіус кола,впианого в цей трикутник ,-так:____________
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!
- 15.09.2018 00:12
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1)гипотенуза=2катета(якщо кут 30),отжегипотенуза=8*2=16см. А другий катет за теоремою Пифагора:катет=кв коринь з 256-36=кв корень с 220
2)ADF и BDF
5)радиус описаного кола доривнюэ половини гипотенузи,отже=50/2=25см
все що знав...
- 16.09.2018 02:04