Відрізок BD-медіана трикутника АВС. Знайдіть координати вершини С, якщо А(-1;7), D(3;1)
- 24.06.2018 17:41
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки Д- медіана, ділить сторону на рівні частини, то:
Х (д) = (Ха+Хв)/2,
2*Х (д)=Ха+Хв
Хв=2*Х (д)-Ха
Хв=7
У (д) = (Уа+Ув)/2,
2*У(д)=Уа+Ув
Ув=2* У(д)-Уа
Ув=-5
В (7;-5)
- 25.06.2018 00:05