Периметр рівнобедреного трикутника AMN з основою MN дорівнює 18 дм. знайдіть довжину бічної сторони,якщо AM =7 дм
- 23.10.2017 11:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
так як трикутник рівнобічний, то Р=2АМ+МН 18=2 * 7+МН МН= 18-2*7=4см
- 23.10.2017 21:48