знайдіть об'єм конуса осьовим перерізом якого є рівносторонній трикутник зі стороною 12корінь(3)
- 22.11.2016 05:15
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
V=1/3 *n*R^2 *h R=1/2a=1/2 *12V3=6V3 h=(aV3)/2=(12V3 *V3)/2=18
V=1/3*3,14*(6V3)^2 *18=2034,72
^2 - во второй степени, V3-корень квадратный из 3
- 23.11.2016 12:29