Прошу вас допомогти мені! Задача 1. У трикутнику АВС кут В=82 градуси,кут С=44 градуси. Яка зі сторін трикутника найменша? Будь ласка,(пункти зовсім закінчилися тому три задачі) Задача 2. Знайдіть площу трикутника АВС,якщо АС=4кореня із 2, ВС=8,кут С=135 градусів. Задача 3. Знайдіть невідомі сторони трикутника АВС якщо АВ=12 см, ВС=10 см,кут В=60 градусів (трикутники в задачах довільні)
- 23.03.2018 13:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) Т. к. сумма углов труеуг.=180 градус., тоуг. А=180-(В+С)=180-(82+44)= 54
ответ: наим. угол С=44
- 24.03.2018 11:43