хорда завдовжки24 см перетинаючи другу хорду ділить її на відрізки10 і 8 Знайти довжину відрізків першої хорди
- 01.09.2016 18:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Нехай один з відрізків, які ділиться точкою перетину перша хорда дорівнює х см, тоді другий відрізок дорівнює 24-х см. За властивістю хорд, що перетинаються складаємо рівняння
x(24-x)=10*8;
24x-x^2=80;
x^2-24x+80=0;
(x-4)(x-20)=0; звідки
x=4 або х=20
так як 24-4=20, і 24-20=4
то довжини відрізків на які ділиться перша хорда 4 см і 20 см
- 02.09.2016 03:15