Чому дорівнює відношення об'ємів двох куль із радіусами r1 і r2 якщо. r1+r2=17 см, r1-r2=7см
- 11.02.2017 22:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
кули это шары, насколько я помню
r1 + r2 = 17;
r1 - r2 = 7; (ужас какая сложная система) складываем
2*r1 = 24; r1 = 12; r2 = 5;
r1/r2 = 12/5; отнощение объемов (12/5)^3 = 1728/125 = 13,824 (точно)
- 12.02.2017 22:26