Об'єм призми дорівнює 50см в кубі. знайти висоту даної призми, якщо її основою є трикутник зі сторонами 5 сантиметрів і 8 сантиметрів і кутом між ними 30 градусів
- 19.08.2016 19:22
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Объём призмы V = Sосн * Н,откуда
Н = V/Sосн (1)
S осн = 0,5 а * в * sin (угла между а и в)
S осн = 0,5 * 5 * 8 * sin 30гр = 2,5 * 8 * 0,5 = 10(кв.см)
Подставим Sосн и V в (1)
Н = 50/10 = 5(см)
- 19.08.2016 22:24