Твірна конуса дорівнює 5 см. Знайдіть об'єм конуса, якщо діаметр його основи дорівнює 8 см.
- 21.12.2017 11:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
якщо діаметр 8см то радіус =4 см
V=Sh/3=πr²h/3
в даному випадку твірна(l),радіус(r) і висота(h) утворюють прямокутний трикутник
l²=r²+h² h=√l²-r²=√25-16=3см
V=π×4²×3/3=16πсм³
- 22.12.2017 08:17