Через вершину А трикутника АВС, проведено пряму L, перпендикульрну площині трикутнику. знайти відстань між прямими L і ВС, якщо АВ=13 см, ВС=14 см, Ас=15 см
- 15.07.2017 21:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
відстань між прямими L і ВС- це висота h трикутника АВС. площу трикутника АВС рахуємо по формулі Герона S=?p(p-а)(p-b)(p-з)=84 p=(a+b+c) /2=21 S=1/2*h*ВС h=2s/bc=12
- 16.07.2017 09:38