Пожалуйста помогыте решить а то двайка обеспечена(У ромбі ABCD діагоналі перетинаються в точці О.Площа прямокутного трикутника AOB дорівнює S.Знайдіть площу ромба,якщо 1)S=25 см.кв.2)S=30 см.кв.3)S=18 см.кв.
- 21.12.2017 01:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Sромба АВСD=4*S трикутникa AOB:
1)S=25 см.кв. ,Sромба АВСD=4*25см.кв.=100 см.кв.
2)S=30 см.кв. , Sромба АВСD=4*30 см.кв.=120см.кв.
3)S=18 см.кв. , Sромба АВСD=4*18см.кв.=72см.кв.
- 22.12.2017 16:09