Помогите! У прямокутній трапеції менша основа та менша бічна сторона 8 см, а бічна сторона більша - 10см, Знайти площу трапеції
- 10.04.2018 13:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
проводишь высоту паралельную боковой стороне( та которая 8 см)
эта прямая равна 8 см,
рассматриваешь треугольник
по ьеореме Пифагора
100=64+Х^2
Х^2=36
х=6
S=((8+14)*8 ) \ 2 =88 см
- 11.04.2018 19:49