Із точки А до площини проведено похилу АВ і АС та перпендикуляр АО.Знайдіть АВ і АС,якщо АВ-АС=1см, ВО= корінь з 6,СО= 1 см
- 11.02.2018 02:34
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
AB=AC+1
по теоремі Піфагора
AO^2=AB^2-BO^2=AC^2-CO^2
(AC+1)^2-(корінь(6))^2=AC^2-1^2
AC^2+2AC+1-6=AC^2-1
2*AC=4
AC=4:2=2
AB=2+1=3
ответ: 2 см, 3 см
- 12.02.2018 19:21