Діагональ осьового перерізу прямого кругового циліндра дорівнює 20 см і нахилена під кутом 60 градусів до площини основи циліндра.знайти радіус основи циліндра
- 27.07.2018 15:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки це прямий циліндр то при осьовому перерізі утворюється прямокутний чотирикутник. діагональ осьового перерізу нахилена до площини осови під кутом 60 градусів то з цього випливає що інші кути будуть30 і 90-градуів.
Як ми вже знаємо напроти кута 30 градусів лежить катет у двічі менший за гіпотенузу: 20/2=10-діаметр основи.
Нам потрібно знайти радіус тому 10/2=5(см)-радіус основи циліндра.
(Тільки накресліть правильно рисунок)
- 28.07.2018 16:14