Прямі KL, MN, PF перетинаються в точці О, при чому KL перпендикулярна MN. Знайти кут KOP якщо кут NOF =140*;знайти кут KOF якщо кут PON=34*.
- 21.01.2018 07:57
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) кут КОР-? якщо НОФ=140*
кут ФОР=180* як розгорнутий(пряма ФР), значить кутРОР=180-140=40*
уг.КОН=90* за умовою(перпенд. прямі КЛ и НМ), значит кут КОР=90-40=50*
2) уг. КОФ-? якщо РОН=34*
кутКОФ=угКОМ+кутФОМ=90*(за умовою)+ кут.ФОМ
кутРОН=угФОМ=34* як вертикальні кути, значить кутКОФ=34+90=124*
- 21.01.2018 21:36