Скільки сторін має правильній многокутник кут якого на 36 градусів більший за його центральний кут
- 08.01.2017 06:30
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Кут правильного многокутника 180 * (n - 2) / n градусів,
центральний кут 360 / n градусів
Отримуємо рівняння
180 * (n - 2) / n - 360 / n = 36
180 * (n - 4) / n = 36
n = 5
- 09.01.2017 07:58