Знайти обєм зрізаного конуса якщо діаметр нижньої і верхньої основи відповідно дорівнюють 10см і 8см,а твірна конуса 12см.
- 03.05.2018 05:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Радиус нижнего основания R1=10/2=5
Радиус верхнего основания R2=8/2=4
l=12
H^2=l^2-(R1-R2)^2
H^2=144-1
H=sqrt(143)
V=pi*H*((R1)^2+R1*R2+(R2)^2)/3
V=(pi*sqrt(143)*(25+20+16)/3=PI*sqrt(143)*61/3=61*pi*sqrt(143)/3
- 04.05.2018 19:10