Дви сторони трикутника доривнюють 8 см и 15 см,а кут миж ними 120.знайдить медиану,проведену до третьої сторони трикутника
- 03.09.2016 16:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
за теоремою косинусів
с^2=a^2+b^2-2ab cos C
c^2=8^2+15^2-2*8*15*cos 120=409
медіана проведена до сторони с дорівнюэ
m(c)=1\2*корінь(2*(a^2+b^2)-c^2)
m(c)=1\2*корінь(2*(8^2+15^2)-(корінь(409))^2)=13\2=6.5 см
відповідь: 6.5 см
- 03.09.2016 22:17