Бісектриса тупого кута паралелограма ділить його сторону нв відрізки 6см і 10см ,рахуючи від вершини гострого кута. обчисліть площу паралелограма,якщо його гострий кут = 60 градусів!!
- 16.07.2018 21:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Якщо гострий кут паралелограма 60°, то тупий - 120°. Бісектриса ділить його на 2 рівних по 60°, тому трикутник, який складають бісектриса та вершина гострого кута - рівносторонній. Отже, одна сторона паралелограма 6 см, друга - 16 см, а його площа S = 6 * 16 * sin 60° = 96 * √3 / 2 = 48 * √3 см².
- 18.07.2018 09:08