Знайдіть площу рівнобічної трапеції, у якої основи дорівнюють 6 см і 12 см, а бічна сторона 5 см.
- 08.12.2016 15:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Найдем высоту ВК.
ВК^2 = AB^2 - AK^2 = 25 - ((12-6)/2)^2 = 25 - 9 = 16
Значит высота:
ВК = 4
Площадь трапеции:
S = (a+b)*h/2 = 36 см^2
Ответ: 36 см^2.
- 09.12.2016 01:50