Знайдіть точки параболи, що є графіком функції y = x2 + 3х - 5 , у яких абсциса і ордината - протилежні числа.
- 06.12.2017 23:58
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
y=-x
(-х)=x^2+3x-5
x^2+4x-5=0
(x+5)(x-1)=0
x=-5 или x=1
(-5, 5) (1,-1)
Ответ: (-5, 5) (1,-1)
- 08.12.2017 09:27