Гипотенуза прямоугольного треугольника равна 50 см, а sin одного из острых углов 0,5. Найти катеты?
- 04.11.2017 06:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
sin угла В=АС/ВС отсюда следует, что, АС = Sin угла В * ВС=0,5*50=25 см.
А по теореме пифагора АС приблизительно будет равно 43 см.
- 05.11.2017 16:34
1)якщо сін=0.5, то кут=30 градусів- перший гострий кут, інший гострий кут=60 градусів(180-30) 2)за відношенням синусів 50(гіпот.) х(кат.) _________ = _________ сін.90градусів сін. 30град. сін.30 * 50 0.5*50 Х= _____________ = ________ = 25 ------ 1-ий катет, навпроти кута 30градусів сін. 90 1 3) за т. Піфагора, 2-ий катет, навпроти кута 60 градусів: 2 2 2 х = 50 - 25 50* корінь з 3 ________________=25 кор.з 3 х= корінь квадр. з 1865= 2
- 06.11.2017 14:17