чавунна труба має квадратний переріз, її зовнішня ширина 25см, товщина стінок 3см. яка маса одного погонного метра труби
- 08.09.2018 04:43
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) 25 - 3 = 22 (см) внутрішня ширина;2) V трубы = V1 - V2 = 25 * 25 * 100 - 22 * 22 * 100 = 62500 - 48400 = 14100 (см3). 3) 14100 * 7,2 = 101520 (г) = 101,52 (кг)
- 09.09.2018 05:01