Визначити опір резистора, якщо при напрузі 60 мВ сила струму у ньому 30 мкА.
1) 0,5 кОм
2) 2 кОм
3) 1,8 кОм
4) 2 Ом
- 01.05.2022 08:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Визначити опір резистора, якщо при напрузі 60 мВ сила струму у ньому 30 мкА.
R=U/I=60*10^-3/30*10^-6=2*10^3=2 кОм
30мкА=30*10^-6
60мВ=60*10^-3
2) 2 кОм
- 01.05.2022 16:12