Механізм за 1год виконав роботу 10,8кДж. Яку потужність розвивав механізм?- 26.04.2022 09:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Дано:
А=720кДж
t=2 ч
Найти:
Р
Ответ
А=10 800 Дж
t=1 год=3,154*10^ 7сек
Решение:
P=A/t
P=10.8*10^3 / 3,154*10^ 7 =3.42*10^-4 Вт
- 26.04.2022 09:33