Визначити архімедову силу, що діє на тіло об'ємом 0,0003м в 3 степені, якщо воно повністю занурене в бензол.- 12.04.2022 10:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Fa =p плотность бензола*V*g=0,0003*10*876=2.628 H
g - ускорение св.падения
- 12.04.2022 11:55