- Визначте час, який потрібен для покриття сталевої деталі площею поверхні 400см2 шаром хрому завтовшки 26 мкм. Електроліз проходить за сили струму 16 А.м
- 19.05.2020 09:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
Рассчитаем объем слоя хрома:
V = S·h = 400·10⁻⁴·26·10⁻⁶ = 1,04 ·10⁻⁶ м³
Рассчитаем массу хрома. Плотность хрома 7200 кг/м³
m = ρ·V = 7200·1,04·10⁻⁶ = 0,75·10⁻² кг
По закону Фарадея:
m = k·I·t
отсюда время:
t = m / (k·I) = 0,75·10⁻² / (0,18·10⁻⁶·16) ≈ 2600 с
- 19.05.2020 13:30