Визначте ККД ідеальної теплової машини, якщо температура її нагрівника 400 К, а температура охолоджувача 280 К
- 07.05.2020 10:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ответ:
КПД рассчитывается по формуле:
n=Tn-Tx/Tn
n=400-280/400=0.3
- 07.05.2020 13:28