Молотом 18 разів ударяють по сталевій заготовці , маса якої становить 0,5 кг . Маса мо лота , який щоразу падає з висоти 0,75 м , дорівнює 10 кг . На скільки градусів нагріється заготовка , якщо потенціальна енергія молота повністю перетворюється у внутрішню енергію заготовки ?
- 04.04.2017 13:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=10 кг m=0.5 кг h=0.75 м n=18 c=500 Дж/(кг*С) Δt=?
===
Eп=Q
n*M*g*h=m*c*Δt
Δt=n*M*g*h/(m*c)=18*10*10*0.75/(0.5*500)=5.4 °C
========================================
- 05.04.2017 10:29