Прямолiнiйний провiдник масою 2кг i довжиною 0,5м знаходиться в однорiдному магнiтному полi перпендикулярно до лiнiй iндукцii поля. Якоi Сили струм повинен проходит по ньому ,щоб вiн висiв ,не падаючи?Индукцiя однорiдного поля 10Тл.
А)0,25А
Б)0,5А
В)4А
Г)2А
- 08.08.2018 14:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
m = 2 кг
L = 0,5 м
B = 10 Тл
α = 90°
________
I - ?
Сила тяжести:
F₁ = m·g
Сила Ампера:
F₂ = I·B·L·sin α
Поскольку проводник не падает, то
F₂ = F₁
I·B·L·sin 90⁰ = m·g
Сила тока:
I = m·g / (B·L·sin 90⁰) = 2·10 / (10·0,5·1) = 4 А
Правильный ответ:
В) 4 А
- 09.08.2018 20:58