Спортсмени біжать колоною зі швидкістю 2м/с. назустріч колоні біжить тренер зі швидкістю 3м/с. порівнявшись з тренером, кожен спортсмен розвертається та біжить зі швидкістю 5м/с. якою буде остаточна довжина колони, якщо її початкова довжина 150 м?
- 27.06.2017 22:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
Відносно тренера спортсмени, що рухаються до нього мають швидкість 3 + 2 = 5 м/с, а ті, що розвернулися мають швидкість 5 - 3 = 2 м/с. Час, за який останній спортсмен порівняється з тренером дорівнює 150:5 = 30 с. За цей час перший спортсмен віддалиться від тренера на відстань 2*30 = 60 м. Отже, довжина колони становить 60 м.
- 28.06.2017 20:30