Газу передають кількисть теплоти 7кДж, 60% якої пішло на збільшеня внутрішньох енергії газу. Знайти роботу, виконану газом
- 06.04.2018 20:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
По первому закону термодинамики: Q = ∆U + A
Отсюда следует: A = Q - ∆U
По условию ∆U = 0,6*Q
∆U = 0,6 * 7 кДж = 4,2 кДж
A = 7 - 4,2 = 2,8 кДж
Ответ. 2,8 кДж
- 07.04.2018 02:35