Як змінюється покази динамометра, якщо те саме тіло зважувати на Землі Місяці? Поможіть будьласка!(((
- 17.03.2018 21:23
- Физика
Ответы и объяснения 2
Динамометр на Земле показывает силу тяжести тела F=mg=9,8m H.
g=G*Mлуны/Rлуны^2=6,67*10^(-11)(Нм^2/кг^2)*7,3*10^22кг/1,74^2*10^12м^2=
=(6,67*7,3/1,74^2)*10^(-11+22-12)=16*10^(-1)=1,6 м/с^2; ускорение на Луне.
g на Земле/g на Луне=9,8/1,6=6.
Ускорение свободного падения на Луне в 6 раз меньше и динамометр покажет F=1,6*m - в 6 раз меньше.
- 18.03.2018 06:25