На якій відстані один від одного треба розмістити два точкових заряди по 5 мк Кл, щоб у гасі сила взаємодії між ними дорівнювала 0.5H?Діелектрична проникність газу дорівнює 2
- 24.03.2017 05:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=0,5 H; q1=q2=5*10^(-6) Кл; е=2.
-------------------------------------------------------
F=k*Iq1I*Iq2I/(e*r^2)
r^2=k*Iq1I*Iq2I/(e*F); (eF=2*1/2=1)
r^2=9*10^9*5*10^(-6)*5*10^(-6)=
3^2*5^2/(10^2*10)
r=3*5/(10√10)=1,5/√10≈1,5/3,16≈0,47 м≈47 см.
- 25.03.2017 14:31