Визначити опір стального дроту довжиною 500 м і площіною перерізу 0,1мм в квадраті
- 02.09.2018 10:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
Можно:
Дано:
L = 500 м
S = 0,1 мм²
__________
R - ?
R = ρ*L/S
ρ = 0,13 Ом*мм² / м
R = 0,13*500 / 0,1 = 650 Ом
- 03.09.2018 08:43