1.Якою є енергія фортуна червоного світла з частотою 4,0×10^14 Гц?
2.Яким є імпульс фотона ультрафіолетового випромінювання з довжиною хвилі 50 нм?
3.Джерело монохроматиничного світла за певний час випромінює 2,5×10^20 фотонів,загальна енергія дорівнює 66.3 Дж.Якою є частота світла?
- 18.12.2017 00:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
2) p=h*/L=6,62*10^-34/50*10^-9=0,13*10^-25 кг*м/с
3) v=E/n*h=66,3/2,5*10^-20*6,63*10^-34=4*10^14 Гц
- 19.12.2017 20:13