Яке збільшення дає проекційний апарат якщо його обєктив з фокусноювідстаню 20 см якщо зображення предмета отрималось на відстані 6 м від лінзи
- 22.11.2017 22:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
1/d = 1/F - 1/f
d = F*f /(f-F) = 0,20*6 / (6-0,20) ≈ 0,21
Г = f / d = 6 / 0,21 ≈ 30 раз
- 23.11.2017 01:53