Обчислити внутрішню енергію 20 моль одноатомного ідеального газу при температурі 37°C.
- 11.11.2017 01:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
U=1.5νRT=1.5*20*8.31*(37+273)=1.5*20*8.31*310=52.4кДж
- 12.11.2017 17:45