Напруга на обкладках плоского конденсатора, заповненого парафіном, дорфвнює 100 В. Площа кожної обкладки 50 s㎡ , відстань між ними 1мм. Визначте заряд конденсатора
- 12.08.2017 16:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ёмкость конденсатора:
C = ε₀·ε·S / d = 4π·10⁻⁷·2,1·50·10⁻⁴ / (1·10⁻³) ≈ 2,64·10⁻⁷ Ф
2)
Заряд конденсатора:
q = C·U = 2,64·10⁻⁷·100 ≈ 26·10⁻⁶ Кл ил 26 мКл
- 13.08.2017 14:03