Для прокладання живлення до кабіни управління мостового крана електромонтерові потрібно розрахувати опір 5 км алюмінієвого (P=0.03 ом*мм²/м) дроту перерізом 2 мм²
- 07.05.2018 08:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
L = 5 км = 5000 м
ρ = 2 Ом*мм²
S = 2 мм²
__________
R - ?
Сопротивление провода:
R = ρ*L / S;
R = 0,03*5000/2 = 75 Ом.
Ответ: 75 Ом
- 08.05.2018 18:16