Яку роботу виконує електролізу на шляху 1 км під час руху ешелону масою 3000 т, якщо сила тяги становить 0,003 його ваги.
Дякую!!
- 16.09.2018 05:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
P = m*g = 3*10⁶*10 = 30*10⁶ Н
Сила тяги:
F = 0,003*P = 0,003*30*10⁶ = 90 000 Н
Работа:
A = F*S = 90 000 * 1 000 = 90 МДж
- 17.09.2018 09:40