ЕРС джерела струму дорівнює 220В, внутрішній опір 1,5Ом. Який треба узять опір зовнішньої ділянки кола, щоб сила струму дорівнювала 4А?
- 05.03.2018 15:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
I = ЭДС / (R+r)
Или
ЭДС = I*R + I*r
Отсюда:
I*R = ЭДС - I*r
R = (ЭДС - I*r) / I = ЭДС / I - r = 220 / 4 - 1,5 = 53,5 Ом
- 06.03.2018 09:56